Odhav, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ACTPP8958R1Z5
Call 08047845758 67% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Material | Polycarbonate |
| Body Material | Polycarbonate |
| Current Rating | 6A |
| Colour | White |
| Color | WHITE |
| Finish | POLISHED |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Current Rating | 6A |
| Material | Polycarbonate |
| Color | WHITE |
| Finish | polisdhed |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Base Type | B22 |
| Rated Current | 2 A |
| Rated Wattage | 40 W |
| Rated Voltage | 220 V |
| Colour | White |
| Color | WHITE |
| Size/Dimensions | 5*5 |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Polycarbonate |
| Body Material | Plastic |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Body Material | Polycarbonate |
| Type | Electric |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Material | Polycarbonate |
| Color | WHITE |
| Finish | POLISHED |
| Size/Dimensions | 4.5*4.5 |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Material | Plastic |
| Size/Dimensions | 5x5 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage/Application | Electric Fittings |
| Brand | Maxcel Plast |
| Sizes | 5x5 mm |
Additional Information:
View Complete details