Odhav, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ACTPP8958R1Z5
Call 08047845758 67% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Size/Diameter | 20mm |
| Material | PVC |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
| Thickness | 3 mm |
| Usage/Application | Domestic |
| Weight | 4 kg |
| Size/Diameter | 4 inch |
| Type | Hard Tube |
| Material | PVC |
View Complete details