Odhav, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ACTPP8958R1Z5
Call 08047845758 67% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Power | Plug-In |
| Material | Aluminum |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting Type | Surface |
| Lighting Type | LED |
| Wattage (W) | 5W to 20W |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Power | Plug-In |
| Material | Aluminum |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting Type | Surface |
| Lighting Type | LED |
| Wattage (W) | 5W to 20W |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Power | Plug-In |
| Material | Aluminum |
| Body Material | Aluminium |
| Mounting Type | Surface |
| Lighting Type | LED |
| Wattage (W) | 5W to 20W |
| I Deal In | New Only |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details