Odhav, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ACTPP8958R1Z5
Call 08047845758 67% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Number of Modules | 1/2 , 3, 4, 6, 8HR , 8RE, 12, 16, 18. |
| Thickness | 8-10 mm |
| Mounting Type | Concealed Mounting |
| Brand | MAXCEL PLAST |
| Shape | Square |
| Color | WHITE |
| Country of Origin | Made in India |
�� PVC Concealed Box
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Number of Modules | 1/2,3,4,6,8 HR,8RE,12,16,18 |
| Thickness | 8-10 mm |
| Mounting Type | Concealed Mounting |
| Brand | MAXCEL PLAST |
| Shape | Square |
| Color | ORANGE |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
| Size (Height) | 3 inch |
| Thickness | 8-10 mm |
| Shape | Square |
| Brand | Maxcel Plast |
| Country of Origin | Made in India |
| Usage/Application | Electric Fittings |
View Complete details
Product Brochure
| Size (Height) | 3 inch |
| Thickness | 8-10 mm |
| Mounting Type | Surface Mounting |
| Shape | Square |
| Brand | MAXCEL PLAST |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details