Odhav, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ACTPP8958R1Z5
Call 08047845758 67% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Thickness | 10-20 mm |
| Mounting Type | Concealed Mounting |
| Box Shape | Square |
| With Clamp | No |
| Brand | MAXCEL PLAST |
| Shape | Square |
| Color | BLACK , WHITE |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Module Size | 4 Module |
| Connection Type | 4 Way |
| Material Grade | ABS |
| Suitable For Wall | Brick Wall |
| Box Shape | Square |
| With Clamp | No |
| Brand | MAXCEL PLAST |
| Material | PVC |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Material | PVC |
| Shape | Square |
| Size | 65×65 mm |
| No. of Ways | 8 Way |
| Ingress Protection | IP65 |
| No Of Ways | 1-4 |
| Is It Water Proof | Water Proof |
| Brand | MAXCEL PLAST |
| Size/Dimensions | 65 MM DEEP |
| Color | BLACK, WHITE |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Product Brochure
| Depth | 65 mm |
| No. of Ways | 4 Way |
| Material | PVC |
| Shape | Round |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Is It Water Proof | Water Proof |
| Brand | MAXCEL PLAST |
| Size/Dimension | 65 MM DEEP |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details